سوالات متداول


شرکت فرآزما در تهران خیابان فاطمی قرار دارد
  • فضای کاری
  • اینترنت پرسرعت به همراه دیتا سنتر
  • حمایت مالی
  • کارگاه های آموزشی
  • مشاوره های مدیریتی( مدل درآمدی ، استراتژی های بازاریابی ، منابع انسانی ، مدل تجاری)
  • مشاوره های تجاری( حسابداری ، مالی ، حقوقی ، مالیاتی )
تمرکز ما بر روی جذب استارتاپ هایی با توانایی جذب کاربر زیاد در بستر وب و موبایل در حوزه بازی های رایانه ای، آموزشی ، اقتصاد ، اینترنت اشیا ، پردازش ابری و اقتصاد است.
فرآزما برای حمایت از کارآفرینان و استارتاپ هایی با تجربه که توانایی و خلاقیت حل مساله را دارند ، طراحی شده است. اولویت ما برای گروه هایی با رنج سنی 25 تا 35 سال است ، ولی اگر این ویژگی را ندارید وعلاقه و توانایی اجرا ایده خود را دارید، ایده خود را ثبت کنید و دلیل اینکه چرا ما باید از شما حمایت کنیم را برای ما بازگو کنید
در هر زمان که بخواهید می توانید فرم پذیرش را پر کنید ولی فضای کاری محدود است پس بهتر است هر چه زودتر فرم موجود در سایت را پرکنید. مدت زمان شتابدهی شامل مرحله پیش شتابدهی (ده هفته) و شتابدهی (شش ماه) است.
بستگی به نوع ایده و استارتاپ شما دارد ولی آنچه که برای ما مهم است، این است که استارتاپ شما در طول زمان رشد کند و به درآمدزایی برسد.در طول بلوغ استارتاپ ، شما باید بتوانید با جذب سرمایه گذار توانایی رشد خود را اثبات کنید.
بله، از تمام شهرها می توانید برای برنامه شتابدهی فرم درخواست را پرکنید ولی حضور تیم در محل دفتر در طول برنامه شتابدهی ضروری است.
هدف ما، کمک به استارتاپ شما برای شکل دادن به تجارت شما و یافتن بازار هدف مناسب است لذا قبل از طی این مسیر داشتن طرح و کسب و کار ضروری نیست، بنابراین حتی اگر استارتاپ شما مشتری و درآمد دارد احتمال تغییر در آن وجود دارد. در این مرحله فقط لازم است همه سوالات فرم موجود در سایت را پرکنید (ما در طول 10 هفته پیش شتابدهی طرح کسب و کار منطبق با استارتاپ و ایده شما را تدوین می کنیم .)

نتوانستید جواب سوالتان را بیابید؟

شما می توانید سوال مورد نظر خودتان را برای ما بفرستید تا ما در کمترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشیمراههای ارتباطی

تلفن:+98( 21 ) 8899 6926-8
آدرس ایمیل: info@farazma.org
وبسایت: www.farazma.org

آدرس ما:

تهران ، خیابان فاطمی ، کوچه میرزایی بی غش ، پلاک ٧

عضویت در خبرنامه

ادرس ایمیل خود را جهت عضویت در خبرنامه سایت ارسال کنید